2.5i EyeSight
WYMIARY: długość x szerokość x wysokość: 4 815 x 1 840 x 1 605 mm
Silnik: w układzie bokser, czterocylindrowy, DOHC 16V, benzynowy
Pojemność skokowa: 2 498 cm3
Moc maksymalna: 129 KW (175 KM) przy 5 800 obr./min
Maksymalny moment obrotowy: 235 Nm przy 4 000 obr./min
Układ napędowy: bezstopniowa skrzynia Lineartronic, stały napęd wszystkich kół S-AWD
TAPICERKA SKÓRZANA BEŻOWA*1
TAPICERKA
TAPICERKA SKÓRZANA CZARNA*2
TAPICERKA MATERIAŁOWA CZARNA*3
TAPICERKA SKÓRZANA BEŻOWA*1
*1 Opcjonalnie. Tapicerka częściowo skórzana. Tapicerka dostępna dla lakierów DARK GREY METALLIC, CRYSTAL BLACK SILICA, LAPIS BLUE PEARL, TUNGSTEN METALLIC. *2 Opcjonalnie. Tapicerka częściowo skórzana .* 3 Opcjonalnie.
Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.
WYPOSAŻENIE
 • Przednie reflektory LED z automatycznym poziomowaniem*

  Maksymalną intensywność oświetlenia uzyskuje się natychmiast po włączeniu tych reflektorów. Automatyczne poziomowanie, dla uzyskania optymalnej widoczności, utrzymuje właściwy kąt pochylenia strumienia światła. Funkcja powitania automatycznie włącza reflektory, gdy wsiadasz lub wysiadasz z samochodu.

 • Spojler dachowy

  Zaawansowany aerodynamicznie spojler dachowy jest płynnie wmontowany w klapę bagażnika. Jego tylna krawędź jest czarna, nie lakierowana. Tworzy to lepszy efekt wizualny, pozwala też ukryć zarysowania powstałe przy załadunku pakunków na bagażnik dachowy.

 • 18" felgi aluminiowe

  Wybrane wersje Outbacka wyposażono w wieloramienne felgi aluminiowe o średnicy 18". Ich aerodynamiczna stylizacja pozwala poprawić ekonomię jazdy. Wraz z oponami wysokiej klasy o wymiarze 225/60R18, są atrakcyjnym dodatkiem do Outbacka.

 • Wycieraczki przedniej szyby z czujnikiem deszczu

  Wycieraczki przedniej szyby przystępują automatycznie do pracy, po wykryciu kropel deszczu. Ich prędkość pracy i przerywane działanie są automatycznie dostosowane do aktualnych warunków.

 • Dostęp bez kluczyka, rozruch przy użyciu przycisku*

  Bezkluczykowy dostęp umożliwia pilot do samochodu. Aby odblokować lub zablokować drzwi czy też pokrywę bagażnika, wystarczy chwycić za klamkę. Do uruchomienia silnika wystarczy naciśnięcie przycisku na tablicy przyrządów. Dostęp do wnętrza Twojego Subaru możliwy jest również za pomocą pięciocyfrowego kodu PIN, nawet bez pilota.

 • Regulacja położenia koła kierownicy w dwóch płaszczyznach

  Dwa sposoby regulacji - pochylenia i wysunięcia kierownicy, ułatwiają uzyskanie optymalnej pozycji za kierownicą.

 • Wentylacja w tylnej części kabiny*

  Z tyłu centralnej konsoli Outbacka znajdują się regulowane kanały wentylacji, które poprawiają komfort podróżowania pasażerów tylnych foteli.

 • Elektryczna regulacja fotela kierowcy, z podparciem lędźwiowym*

  Dzięki czterofunkcyjnej elektrycznej regulacji fotela kierowcy, można łatwo znaleźć idealną pozycję za kierownicą.

 • Duże okno dachowe*

  Okno dachowe pozwala cieszyć się poczuciem przestrzeni. Jego wewnętrzna, przesuwana część ma funkcje unoszenia i automatycznego powrotu do pozycji wyjściowej. Masz więc do dyspozycji jeszcze więcej światła.

 • Schowek w centralnej konsoli

  Duży schowek w konsoli centralnej pomieści więcej niezbędnych przedmiotów. Ma on też odpowiednie uchwyty na monety, karty płatnicze i na długopis.

 • Jeszcze wygodniejsze tylne fotele

  Kabina Outbacka została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić pasażerom jeszcze więcej przestrzeni i komfortu, nawet podczas długich podróży.

 • Oświetlenie

  Niebieskie oświetlenie wnętrza* stwarza w kabinie Outbacka wrażenie spokojnego chłodu. Podobna, przyjemna niebieska poświata otacza także wyciągany uchwyt kubka, oraz schowek w centralnej konsoli. Dzięki temu łatwiej je odnaleźć w ciemności.

 • Ekran dotykowy

  Ekran dotykowy jest wygodny w użyciu – po sparowaniu systemu Outbacka (przez Bluetooth®*1 lub gniazdem USB) z Twoim smartfonem, możesz na przykład wybrać odtwarzaną muzykę wprost z ekranu dotykowego samochodu.

 • SUBARU STARLINK*2

  System SUBARU STARLINK zapewnia bezpieczny dostęp do radia internetowego, aplikacji i wielu innych. Obsługuje się go poprzez ekran dotykowy, wielofunkcyjne przełączniki na kierownicy, lub komendy głosowe.

 • Nawigacja*- „jak po sznurku”

  Informacje nawigacji mogą się teraz pojawiać na środkowym wyświetlaczu zespołu wskaźników. Kierowca może, więc łatwo kontynuować manewry, praktycznie bez odrywania wzroku.

 • Rozpoznawanie głosu*3 i Siri Eyes Free*4*5*

  Twój Outback posiada teraz jeszcze więcej bezdotykowych opcji, dzięki połączeniu intuicyjnego systemu rozpoznawania głosu*3 z Siri Eyes Free*4*5*. Użyj Siri do połączenia kompatybilnego urządzenia firma Apple*5 z Twoim Outbackiem by, poprzez komendy głosowe włączyć muzykę, sprawdzić e-mail lub wyszukać coś w Internecie. Ponadto, nawet bez Siri, możesz głosowo sterować nawigacją, telefonem oraz systemem audio, a wszystko po to by ułatwić Ci podróżowanie.

 • System audio Harman/Kardon*

  System audio Outbacka wykorzystuje najnowszą technologię Harman/Kardon, zwaną GreenEdge. System posiada 12 głośników Harman/Kardon, których akustyka dostarcza bogatych doznań dźwiękowych.

 • Relingi dachowe

 • Wygodne stopnie na progach

 • Elektrycznie otwierana i zamykana pokrywa bagażnika.

*Wyposażenie opcjonalne.
*1 Bluetooth jest zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Bluetooth SIG, Inc. America.

*2 Dostęp do Internetu realizowany jest za pośrednictwem smartfona posiadającego aplikację Starlink. Zależnie od obszaru, operator może pobierać opłaty za połączenie. Kierowca zobowiązany jest prowadzić zawsze bezpiecznie i z uwagą. Nie powinien zatem obsługiwać ekranu dotykowego podczas jazdy.
*3 System rozpoznaje tylko wybrane języki. Nie rozpoznaje języka polskiego
*4 Siri jest kompatybilne z produktami firmy Apple (iPhone, iPad, iPod touch, etc.).
*5 Apple, iPod, Siri i iTunes, to zarejestrowane znaki handlowe firmy Apple Inc. App Store to znak usługi firmy Apple Inc.


Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.
WYMIARY
DANE/CENNIK
  Pobierz arkusz specyfikacji modelu Outback 16MY (cennik, wyposażenie, dane techniczne)

Subaru Import Polska sp. z o.o. podjęło wszelkie środki, aby zawarte w niniejszej specyfikacji informacje były dokładne i aktualne w chwili oddania do druku. W ramach polityki stałego ulepszania swoich produktów Subaru zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji i wyposażenia opisanych i przedstawionych pojazdów bez uprzedzenia. O zmianach tych autoryzowani partnerzy Subaru będą powiadamiani w możliwie najkrótszym terminie. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą. Zdjęcia znajdujące się na niniejszych stronach zostały zamieszczone tylko dla celów ilustracyjnych. Pokazane przykłady wyposażenia mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych danego państwa. Dokładna lista specyfikacji i wyposażenia poszczególnych wersji jest dostępna u lokalnego dealera Subaru. Niniejsza specyfikacja ma wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
LINIA MODELOWA