Przewaga części oryginalnych

Oryginalne części Subaru – symbol najwyższej jakości marki Subaru oraz niezawodności działania, a więc także spokoju po stronie użytkownika.
Każda część zamienna charakteryzuje się najwyższą jakością i niezawodnością, które charakteryzują wszystkie samochody Subaru. Oryginalne części zamienne Subaru wytwarzane są skrupulatnie, z wykorzystaniem niezliczonych testów jakościowych oraz praktycznego działania, przeprowadzanych już od fazy projektowania. Tylko te części, które wykażą się tymi samymi rygorystycznymi standardami jakości, jakim odpowiadają całe samochody, są certyfikowane jako oryginalne części Subaru. Części te projektowane są indywidualnie dla każdego modelu samochodu, tak aby spełniły szczególne wymagania dotyczące osiągów, jakości i trwałości. Oryginalne części zamienne Subaru pozwalają wykorzystać pełne osiągi każdego samochodu Subaru, zapewniając jego w pełni bezpieczną i komfortową eksploatację.

Oryginalne części zamienne oferują pod każdym względem najwyższą jakość
Mówiąc w dużym skrócie: każdy samochód składa się z wielu różnych podzespołów i najistotniejsza jest ich optymalna współpraca. W Subaru dział badań i rozwoju części oryginalnych pracuje nie tylko w czasie projektowania nowego samochodu, ale kontynuuje swe prace znacznie dłużej, rozwijając każdy z produktów. Prowadzenie wielu testów we wszelkich możliwych warunkach sprawia, że jakość oryginalnych części Subaru nieustannie się poprawia. Celem tych działań jest utrzymanie jak najdłużej to możliwe takich samych osiągów samochodu, jakie charakteryzowały nowy pojazd.

Stosowanie oryginalnych części zamiennych zapewnia pełen spokój użytkownika
Oryginalne części zamienne Subaru są najlepszym wyborem dla każdego modelu Subaru, szczególnie dlatego, że produkowane są według tych samych standardów jakościowych jakie zastosowano przy produkcji nowych pojazdów Subaru. Są one nie tylko najlepszymi dostępnymi częściami zamiennymi, ale też właściwie współpracują z głównymi zespołami samochodu, np. z silnikiem i podwoziem.

Oryginalne części zamienne znajdziesz u autoryzowanych sprzedawców Subaru
Podczas regularnej obsługi, przeglądów i napraw przeprowadzanych w serwisach Subaru, wyszkoleni i doświadczeni mechanicy sprawdzają stan techniczny samochodu i jeżeli jest to konieczne, używają oryginalnych części zamiennych. Przeglądów swojego Subaru dokonuj nie tylko zgodnie z planem serwisowym, ale też sezonowo, przed zimą lub latem, lub przed planowaną długą podróżą. Pamiętaj przy tym przede wszystkim o oryginalnych częściach zamiennych Subaru.