Forester e-BOXER

Wydajność, której możesz zaufać. Potencjał, który możesz poczuć.

Droga do przygody

Staw czoła nowym wyzwaniom. Odkryj wspaniałe tereny. Rób wszystko, o czym marzysz. To proste z Foresterem, który wyzwala pragnienie przygody. Wytrzymały i emanujący pewnością siebie Forester pozwoli Ci cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu, jednocześnie zapewniając wszystkim podróżującym radość, wygodę i bezpieczeństwo.

Linia modelowa

  • Forester 2.0i EyeSight

  • Forester 2.0i Special Edition EyeSight

  • Forester 2.0i EyeSight Black Edition

  • Forester 2.0i EyeSight

  • Forester 2.0i Special Edition EyeSight

  • Forester 2.0i EyeSight Black Edition

Cascade Green Silica [WCJ]


Na zdjęciu Forester 2.0i EyeSight. Kolory lakieru mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych danego państwa.
Na zdjęciu Forester 2.0i EyeSight.

Technologia Subaru

Technologie Subaru pozwalają naszym pojazdom spełniać najwyższe standardy, jeśli chodzi o osiągi, komfort, bezpieczeństwo i niezawodność, dostarczając jednocześnie wszystkim podróżującym spokoju i radości z jazdy.

SUBARU e-BOXER

SUBARU e-BOXER łączy 2,0-litrowy silnik SUBARU BOXER z bezpośrednim wtryskiem paliwa z silnikiem elektrycznym, dostosowując współczynnik podziału mocy w zależności od warunków na drodze i zapewniając tym samym cichą, płynną, wydajną i energiczną jazdę. Co więcej, symetryczny układ napędowy wzdłuż osi pojazdu wraz z nisko umieszczonym środkiem ciężkości silnika i napęd na wszystkie koła zapewniają lepszy rozkład masy pojazdu z przodu i z tyłu oraz większą stabilność jazdy.

Design

Spora przestrzeń ładunkowa oraz łatwiejsze sterowanie elektrycznie otwieraną i zamykaną pokrywą bagażnika to tylko niektóre elementy sprawiające, że Forester jest wyjątkowo wszechstronny i wygodny. Wspierając nawet najbardziej aktywny tryb życia, Forester jest gotowy pomóc Ci robić wszystko, co lubisz.

Bezpieczeństwo

W Subaru bezpieczeństwo jest najważniejsze. Dlatego od ponad 50 lat Subaru dopracowuje i wielokrotnie testuje swoje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Dzięki najnowszym systemom ochrony i zapobiegania kolizjom oraz podstawowym technologiom, takim jak Subaru Global Platform i Symmetrical AWD, Subaru kontynuuje swoją politykę „ludzie na pierwszym miejscu”, by przez poprawę bezpieczeństwa zrealizować wizję przyszłości bez wypadków