Wiadomości

14 września, 2016

Oferta

Ubezpieczenie skrojone na miarę – już po raz drugi!

W 2015 roku informowaliśmy o promocyjnych stawkach ubezpieczenia dla Outbacków wyposażonych w system wspomagania kierowcy EyeSight. Aktualnie podobną propozycję przedstawiamy dla obecnie wprowadzanego Levorga, którego nowa specyfikacja jest od teraz również wyposażona w EyeSight.

Firma TUiR WARTA, w kooperacji z Subaru Import Polska, Keratronik i Szkołą Jazdy Subaru, oferuje promocyjne ubezpieczenie dla każdego nowego Outbacka i Levorga. Każdy Outback wyposażony w system wspomagania kierowcy EyeSight objęty będzie ryczałtową stawką pakietową w wysokości 2,3%. Dla Levorga z EyeSight ta ryczałtowa stawka wynosi 2,5%. W obu przypadkach pakiet obejmuje ryzyka: OC, AC, NNW oraz Assistance.

Jeśli posiadacz samochodu z systemem EyeSight przystąpi do dobrowolnego programu „Bezpieczny Kierowca”, stawka ta zostanie obniżona do poziomu 1,99% dla Outbacka i 2,1% dla Levorga. Szczegóły programu znajdują się pod adresem bezpiecznykierowca.info.

W obu przypadkach składka płatna jest przez klienta, a jej wysokość liczona od wartości samochodu.

Stawki ryczałtowe oznaczają, że proponowane wartości procentowe nie ulegną zmianie niezależnie od wieku kierowcy, miejsca zamieszkania czy innych kryteriów (stosowanych przez firmy ubezpieczeniowe przy ocenie ryzyka ubezpieczeniowego). Szczegółowych informacji dotyczących ubezpieczeń pojazdów z EyeSight można zasięgnąć u każdego Autoryzowanego Dealera marki Subaru na terenie Polski.