SUBARU XV 1.6i Trend EyeSight

silnik benzynowy, skrzynia biegów Lineartronic

  • Prędkość maksymalna (km/h)175
  • Przyspieszenie 0-100 km/h (s)13.9
  • Zużycie paliwa, cykl mieszany (l/100 km)6,9 [NEDC]
    8,0 [WLTP]
  • Emisja CO2 cykl mieszany (g/km)*157 [NEDC]
    180 [WLTP]
  • Typ i układ silnikaw układzie bokser, 4 cylindry, DOHC 16 V, benzynowy
* Zużycie paliwa i emisja CO2 zgodne z normą EC 715/2007 - 2018/1832AP.

Wyposażenie

<sg-lang1>17-inch Aluminium-alloy Wheels</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

17-inch Aluminium-alloy Wheels

Trwałe, lekkie i stylowe felgi podkreślają funkcjonalność i niepowtarzalną naturę SUBARU XV
<sg-lang1>Apple CarPlay<sup>*1</sup> oraz Android Auto<sup>*2</sup></sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Apple CarPlay*1 oraz Android Auto*2

Funkcje Apple CarPlay*1 oraz Android Auto*2 umożliwiają używanie najpopularniejszych aplikacji na dużym wyświetlaczu multimedialnym. Zdolność rozpoznawania głosu pozwala na wykorzystywanie funkcji bez użycia rąk, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy i ogranicza rozpraszanie uwagi kierowcy podczas prowadzenia.
<sg-lang1>WYŚWIETLACZ MIĘDZY ZEGARAMI</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

WYŚWIETLACZ MIĘDZY ZEGARAMI

Informacje istotne podczas jazdy są w zasięgu wzroku. Znajdujący się między zegarami kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,2” można dostosować tak, by pokazywał wybrane informacje dokładnie na wprost kierowcy, nie rozpraszając go podczas jazdy.
<sg-lang1>Elektroniczny hamulec postojowy</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Elektroniczny hamulec postojowy

Włącz elektroniczny hamulec postojowy za pomocą jednego przycisku. Aby wyłączyć hamulec, wystarczy wcisnąć pedał gazu.
<sg-lang1>Rear Seat Reminder</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Rear Seat Reminder

System ten za pomocą sygnału dźwiękowego oraz komunikatu na wyświetlaczu między zegarami przypomina, aby przed opuszczeniem pojazdu sprawdzić tylne fotele.

* Zastrzeżenia

* Wyposażenie opcjonalne.
*1 Apple CarPlay jest znakiem handlowym Apple Inc., zarejestrowanym w USA i w innych krajach. Apple CarPlay rozpoznaje tylko wybrane języki. Nie rozpoznaje języka polskiego.
*2 Android™ i Android Auto™ są zarejestrowanymi znakami handlowymi Google Inc.
Kierowca zobowiązany jest prowadzić zawsze bezpiecznie i z uwagą. Nie powinien zatem obsługiwać ekranu dotykowego podczas jazdy.
Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.

Wymiary


  Pobierz wstępny arkusz specyfikacji modelu Subaru XV 21MY (cennik, wyposażenie, dane techniczne)

Subaru Import Polska sp. z o.o. podjęło wszelkie środki, aby zawarte w niniejszej specyfikacji informacje były dokładne i aktualne w chwili oddania do druku. W ramach polityki stałego ulepszania swoich produktów Subaru zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji i wyposażenia opisanych i przedstawionych pojazdów bez uprzedzenia. O zmianach tych autoryzowani partnerzy Subaru będą powiadamiani w możliwie najkrótszym terminie. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą. Zdjęcia znajdujące się na niniejszych stronach zostały zamieszczone tylko dla celów ilustracyjnych. Pokazane przykłady wyposażenia mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych danego państwa. Dokładna lista specyfikacji i wyposażenia poszczególnych wersji jest dostępna u lokalnego dealera Subaru. Niniejsza specyfikacja ma wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.
* Wysokość wersji 1.6i EyeSight bez relingów dachowych oraz 2.0i-S e-BOXER EyeSight wynosi 1595 mm. Wysokość wersji 1.6i EyeSight z relingami dachowymi to 1615 mm