SUBARU e-BOXER

SUBARU e-BOXER nowej generacji łączy silnik SUBARU BOXER z silnikiem elektrycznym, niezmiennie dostarczając wyjątkowych wrażeń z jazdy w cichym i wygodnym wnętrzu, bez zbędnych hałasów i wibracji nawet na drogach gorszej jakości.

Silnik SUBARU BOXER + elektrotechnika

W celu zwiekszenia efektywnosci jazdy zespół napedowy SUBARU e-BOXER dostosowuje do warunków jazdy dystrybucje mocy miedzy dwulitrowym silnikiem z bezposrednim wtryskiem paliwa a s ilnikiem elektrycznym. Efektem połaczenia ze skrzynia Lineartronic jest ciche i l iniowe przyspieszenie, wiernie odpowiadajace na potrzeby kierowcy. Umieszczenie silnika elektrycznego i akumulatora symetrycznie wzgledem wzdłuznej osi pojazdu dopełnia s tabilnosci, poprawia rozkład masy pojazdu (przód – t ył) i równowage osiagnieta dzieki nisko umieszczonemu srodkowi ciezkosci silnika SUBARU BOXER oraz s tałemu napedowi wszystkich kół Symmetrical AWD.

Precyzja prowadzenia i stabilność w zakrętach

Podczas gdy w innych samochodach wspomaganych silnikiem elektrycznym precyzja prowadzenia może być pogorszona ze względu na większą masę, strategiczne rozmieszczenie elementów SUBARU e-BOXER pozwala zachować ogólną równowagę pojazdu. Nisko umieszczony silnik spalinowy oraz silnik elektryczny zamontowany w osi symetrii pojazdu, pomagają zachować precyzję prowadzenia i stabilność w zakrętach z których słyną auta Subaru.

Stabilny na autostradach. Pewny na bezdrożach.

Samochody z SUBARU e-BOXER zapewniają lepsze przyspieszenie oraz pewność prowadzenia tak na autostradzie jak i na błotnistych, wyboistych drogach.

Wygodna jazda miejska

Responsywna moc z silnika elektrycznego pozwala na pełną kontrolę, liniowe przyspieszanie i szybką reakcję na operowanie pedałem przyspieszania (gazu).

Wskaźnik systemu wspomagania silnikiem elektrycznym

Ruszanie, małe obciążenie: silnik elektryczny
Średnie obciążenie: wspomaganie silnikiem elektrycznym
Duże obciążenie: silnik spalinowy
Zwalnianie: regeneracja baterii
Kierowca jest zawsze odpowiedzialny za bezpieczne i uważne prowadzenie oraz przestrzeganie zasad ruchu.