Outback 2.5i EyeSight

Silnik w układzie bokser benzynowy, Lineartronic

 • Prędkość maksymalna (km/h)198
 • Przyspieszenie (0-100 km/h) (s)10,2
 • Zużycie paliwa*1 cykl mieszany (l/100 km)
  [NEDC]
  [WLTP]

  7,3
  8,6
 • Emisja CO2 *1cykl mieszany (g/km)
  [NEDC]
  [WLTP]

  166
  193
 • Silnikw układzie bokser, czterocylindrowy, DOHC 16V, benzynowy
*1Zużycie paliwa i emisji CO2 zgodne z normą EC 715/2007 - 2017/1151.
*2 Opcjonalnie. Syntetyczna skóra (PVC) może być użyta dla wykończenia pewnych obszarów tapicerki foteli.
Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.

Wyposażenie

<sg-lang1>Reflektory przednie z funkcją doświetlania zakrętów (SRH)*</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Reflektory przednie z funkcją doświetlania zakrętów (SRH)*

Podczas jazdy w zakrętach, reflektory doświetlają przestrzeń przed samochodem, prowadząc strumień światła zgodnie z kierunkiem skrętu kierownicy – po to, by kierowca widział więcej.
<sg-lang1>Przednie reflektory przeciwmgłowe</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Przednie reflektory przeciwmgłowe

Te wydajne reflektory minimalizują zjawisko oślepiania kierowcy we mgle. Mogą też służyć jako światła do jazdy dziennej.
<sg-lang1>18” felgi aluminiowe*<sup>*</sup></sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

18” felgi aluminiowe**

Wybrane wersje Outbacka wyposażono w wieloramienne felgi aluminiowe o średnicy 18”. Ich aerodynamiczna stylizacja pozwala poprawić ekonomię jazdy. Wraz z oponami wysokiej klasy o wymiarze 225/60R18, są atrakcyjnym dodatkiem do Outbacka.
<sg-lang1>Relingi dachowe*1</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Relingi dachowe*1

<sg-lang1>Spojler dachowy</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Spojler dachowy

Zaawansowany aerodynamicznie spojler dachowy jest płynnie wmontowany w klapę bagażnika. Jego tylna krawędź jest czarna, nie lakierowana. Tworzy to lepszy efekt wizualny, pozwala też ukryć zarysowania powstałe przy załadunku pakunków na bagażnik dachowy.
<sg-lang1>Dostęp bez kluczyka, rozruch przy użyciu przycisku</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Dostęp bez kluczyka, rozruch przy użyciu przycisku

Bezkluczykowy dostęp umożliwia pilot do samochodu. Aby odblokować lub zablokować drzwi czy też pokrywę bagażnika, wystarczy chwycić za klamkę. Do uruchomienia silnika wystarczy naciśnięcie przycisku na tablicy przyrządów. Dostęp do wnętrza Twojego Subaru możliwy jest również za pomocą pięciocyfrowego kodu PIN, nawet bez pilota.
<sg-lang1>Wejście USB (z przodu i z tyłu)</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Wejście USB (z przodu i z tyłu)

Pasażerowie z przednich i tylnych siedzeń dysponują łatwo dostępnymi gniazdami USB do ładowania ich urządzeń elektronicznych.
<sg-lang1>Elektryczna regulacja fotela kierowcy, z podparciem lędźwiowym*</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Elektryczna regulacja fotela kierowcy, z podparciem lędźwiowym*

Dzięki czterofunkcyjnej elektrycznej regulacji fotela kierowcy, można łatwo znaleźć idealną pozycję za kierownicą.
<sg-lang1>Kamera cofania</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Kamera cofania

Gdy kierowca włącza wsteczny bieg, na wyświetlaczu umieszczonym na tablicy przyrządów pojawia się kolorowy obraz, pochodzący z umieszczonej z tyłu kamery. Na obrazie tym wyświetlane są linie pokazujące tor jazdy samochodu i ułatwiające parkowanie.
<sg-lang1>Przycisk otwierania pokrywy bagażnika umieszczony na tablicy przyrządów*</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Przycisk otwierania pokrywy bagażnika umieszczony na tablicy przyrządów*

 
<sg-lang1>Przycisk otwierania pokrywy bagażnika*</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Przycisk otwierania pokrywy bagażnika*

 
<sg-lang1>Wygodne stopnie na progach</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Wygodne stopnie na progach

 
<sg-lang1>Duże okno dachowe*</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Duże okno dachowe*

Okno dachowe pozwala cieszyć się poczuciem przestrzeni. Jego wewnętrzna, przesuwana część ma funkcje unoszenia i automatycznego powrotu do pozycji wyjściowej. Masz więc do dyspozycji jeszcze więcej światła.
<sg-lang1>Jeszcze wygodniejsze tylne fotele</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Jeszcze wygodniejsze tylne fotele

Kabina Outbacka została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić pasażerom jeszcze więcej przestrzeni i komfortu, nawet podczas długich podróży.
<sg-lang1>Schowek w centralnej konsoli</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Schowek w centralnej konsoli

Duży schowek w konsoli centralnej pomieści więcej niezbędnych przedmiotów. Ma on też odpowiednie uchwyty na monety, karty płatnicze i na długopis.
<sg-lang1>Oświetlenie*</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Oświetlenie*

Niebieskie oświetlenie wnętrza* stwarza w kabinie Outbacka wrażenie spokojnego chłodu. Podobna, przyjemna niebieska poświata* otacza także wyciągany uchwyt kubka, oraz schowek w centralnej konsoli. Dzięki temu łatwiej je odnaleźć w ciemności.
<sg-lang1>Aplikacje Apple CarPlay<sup>*2 </sup> i Android Auto™<sup>*3 </sup></sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Aplikacje Apple CarPlay*2 i Android Auto™*3

Funkcje Apple CarPlay*2 i Android Auto*3 umożliwiają użycie najpopularniejszych aplikacji. Zdolność rozpoznawania głosu pozwala na ich wykorzystanie bez użycia rąk, zwiększając bezpieczeństwo jazdy i ograniczając rozpraszanie uwagi kierowcy podczas prowadzenia.
<sg-lang1>Front View Monitor* i Side View Monitor*</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Front View Monitor* i Side View Monitor*

Front View Monitor* zapewnia podgląd przestrzeni przed samochodem za pomocą kamery umieszczonej w atrapie chłodnicy, dając lepszą widoczność przodu samochodu na skrzyżowaniach oraz podczas parkowania przodem. Side View Monitor* przedstawia widok boku samochodu w jego przedniej prawej części ułatwiając parkowanie i wyjeżdżanie z miejsc o ograniczonej widoczności.
<sg-lang1>Nawigacja*– „jak po sznurku”</sg-lang1><sg-lang2></sg-lang2><sg-lang3></sg-lang3>

Nawigacja*– „jak po sznurku”

Informacje nawigacji mogą się teraz pojawiać na środkowym wyświetlaczu zespołu wskaźników. Kierowca może, więc łatwo kontynuować manewry, praktycznie bez odrywania wzroku.

Zastrzeżenie

* Wyposażenie opcjonalne
*1 Przewożenie bagaży na dachu z wykorzystaniem relingów wymaga zakupu dodatkowych elementów.
*2 Apple CarPlay jest znakiem handlowym Apple Inc., zarejestrowanym w USA i w innych krajach. Apple CarPlay rozpoznaje tylko wybrane języki. Nie rozpoznaje języka polskiego.
*3 Android i Android Auto są zarejestrowanymi znakami handlowymi Google Inc
Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.

Dane / Cennik

  Pobierz arkusz specyfikacji modelu Outback 20MY (cennik, wyposażenie, dane techniczne)

Subaru Import Polska sp. z o.o. podjęło wszelkie środki, aby zawarte w niniejszej specyfikacji informacje były dokładne i aktualne w chwili oddania do druku. W ramach polityki stałego ulepszania swoich produktów Subaru zastrzega sobie prawo do zmiany specyfikacji i wyposażenia opisanych i przedstawionych pojazdów bez uprzedzenia. O zmianach tych autoryzowani partnerzy Subaru będą powiadamiani w możliwie najkrótszym terminie. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą. Zdjęcia znajdujące się na niniejszych stronach zostały zamieszczone tylko dla celów ilustracyjnych. Pokazane przykłady wyposażenia mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych danego państwa. Dokładna lista specyfikacji i wyposażenia poszczególnych wersji jest dostępna u lokalnego dealera Subaru. Niniejsza specyfikacja ma wyłącznie charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.