• Poduszki powietrzne*

  Możliwość pełnego panowania nad pojazdem oraz nienaganna widoczność to elementarne cechy SUBARU BRZ. Poczucie bezpieczeństwa zapewniają, dostarczane w standardowym wyposażeniu, przednie, przednie boczne oraz kurtynowe poduszki powietrzne. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kolanowa poduszka powietrzna chroniąca dolne części ciała kierowcy.

 • Doskonała widoczność

  Samochód, którego prowadzenie może przyprawić o zawrót głowy, tym bardziej musi wzbudzać zaufanie. Inteligentnie zaprojektowane wnętrze zapewnia dobrą widoczność z każdego miejsca, co pomaga lepiej panować nad pojazdem i odnaleźć się w jego otoczeniu.

 • Tryb TRACK

  Tryb TRACK daje Ci kontrolę i poczucie bezpieczeństwa szczególnie kiedy chcesz wykorzystać pełen potencjał Subaru BRZ, nawet jeżeli nie czujesz się doświadczonym kierowcą. Masz możliwość wyłączenia VSC (Vehicle Stability Control), co pozwala w pełni wyzwolić sportowy charakter Subaru BRZ.

 • Pierścieniowe ramy wzmacniające nadwozie

  SUBARU BRZ w równie wysokim stopniu daje się kontrolować, co chroni pasażerów. Konstrukcja pierścieniowych ram spaja i wzmacnia całą kabinę od dachu po drzwi, słupki oraz podłogę. Takie rozwiązanie, wsparte szerokim zastosowaniem stali o zwiększonej wytrzymałości, pozwala rozpraszać energię uderzenia podczas ewentualnej kolizji.

 • Hamulce

  ABS ma funkcję EBD (elektroniczny rozdział sił hamowania), która dostosowuje ciśnienie w układzie hamulcowym do różnic obciążenia osi przedniej i tylnej. Natomiast hamowanie awaryjne wspierane jest w SUBARU BRZ funkcjami Brake Assist (asystent hamowania) oraz Brake Override (zastosowanie „przewagi hamulców” gdy w tym samym czasie naciśnięty zostanie pedał hamulca i gazu).

 • Sygnalizacja hamowania awaryjnego

  Przy prędkości ok.60 km/h lub większej, hamowanie awaryjne zostanie zasygnalizowane poprzez migające światła awaryjne.

 • Przednie fotele chroniące przed uszkodzeniem kręgosłupa szyjnego

  Zapewniają większy komfort oraz ograniczają prawdopodobieństwo uszkodzenia kręgosłupa szyjnego w wyniku wypadku.

 • SYSTEM KONTROLI TRAKCJI I STABILIZACJI TORU JAZDY

  Zaawansowany elektroniczny system monitoruje pracę licznych czujników, w tym hamowania, prowadzenia i trakcji, by zapewnić pełną kontrolę, kiedy będziesz osiągał pełnię możliwości SUBARU BRZ.

* Poduszki powietrzne są skuteczne, gdy użytkownicy przypięci są pasami bezpieczeństwa.

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.