BEZPIECZEŃSTWO
  • SYSTEM KONTROLI TRAKCJI I STABILIZACJI TORU JAZDY

    Wielofunkcyjny system kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy (VDC) chroni przed utratą panowania nad autem i czyni to w trzech, wyraźnie różnych trybach. Tryb Normal uruchamia jego pełne działanie. Tryb Traction podwyższa próg aktywacji korekty toru jazdy i kontroli trakcji, dzięki czemu zwiększa się wpływ kierowcy na proces sterowania samochodem, a przede wszystkim podwyższa się moment napędowy kierowany na koła. Można też użyć trybu Off, czyli całkowicie wyłączyć system VDC.

  • PODUSZKI POWIETRZNE*

    W WRX STI znajdziemy przede wszystkim czołowe poduszki powietrzne, a także poduszki przednie-boczne, kurtynowe, oraz poduszkę kolanową, chroniącą w czasie zderzenia dolne części ciała kierowcy.

  • High Beam Assist (Asystent świateł drogowych)

    Światła drogowe są koniecznością dla bezpiecznej jazdy w nocy. WRX STI posiada funkcję automatycznego przełączania świateł drogowych i mijania, w zależności od sytuacji na drodze.


* Poduszki powietrzne są skuteczne, gdy użytkownicy przypięci są pasami bezpieczeństwa.

Pokazane przykłady wyposażenia, specyfikacje i kolory mogą się różnić w zależności od lokalnych warunków rynkowych i dostępnych wersji modelowych. Każda zmiana wyposażenia i specyfikacji zostanie wyraźnie przedstawiona Państwu przed zawarciem umowy ze sprzedawcą.